Про нас

«Мікро-Ф» - центр продажу та сервісу складської та навантажувальної техніки світових виробників

ТзОВ «Мікро-Ф» успішно працює на ринку України та за її межами бiльше 15 рокiв. За цей час компанія зарекомендувала себе як надійний постачальник навантажувальної та складської техніки відомих світових брендів і як виробник автонавантажувачів.

Компанія Weidemann - Ваш партнер, що володіє ноу - хау і технікою , націленої в майбутнє

Отримала міжнародне визнання марка Weidemann - це 40 -річний досвід розробки та серійного виробництва компактних тракторів, фронтальних і телескопічних навантажувачів.

Відповідаючи на зростаючі потреби сільського господарства по заміні виснажливої ручної праці на нестомлюючу роботу машин, компанія Weidemann першою розробила компактний сільсько-господарський трактор "Hoftrac". Міцна і дуже поворотка машина розрахована на надання допомоги малим фермерам у щоденних операціях вантаження і транспортування. Однак, широкий вибір навісного обладнання для самих різних завдань зробила цю машину універсальною - до захоплення багатьох галузей.

Безперервний розвиток у тісній співпраці з клієнтами з сільського господарства та промисловості привело Weidemann на позицію лідера світового ринку .

Weidemann робить ставку на постійний розвиток, не тільки в сфері техніки, але, особливо, у сфері кадрів і торгових представників. На цій основі Weidemann забезпечує кваліфіковані та компетентні консультації для вибору "правильної" машини, яка зможе оптимально виконувати поставлені до неї вимоги.